Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Filtreeri postitusi

Riigipilve Infokiri 1/2022

Kokkuvõte Riigipilve infopäevast 02.02.2022

Seekordne Riigipilve Infopäev toimus hübriidvormis, ehk siis võimalik oli osaleda nii kohapeal (Hestia Hotel Europa-s), kui ka veebi teel. Sündmusest võttis kohapeal osa ca 70 arv huvilist, veebis jälgis aga infopäeva kokku ca 120 inimest.
Loe lisaks

Riigipilve infokiri 5/2021

Riigipilv on nagu minimudel Eesti riigisektori koostööst. Riigipilv on selles mudelis kui Lumivalguke, kes keedab kodus suppi ja kliendid kui erinevate iseloomude ja nõudmistega 7 pöialpoissi, kes kirkad õlal ajavad koos Eesti asja.
Loe lisaks

Riigipilv 2.0 küsimustiku tulemused

Riigipilve arhitekti, Lauri Võsandi algatusel saatsime novembris klientidele välja küsimustiku rääkimaks kaasa Eesti Riigipilve tulevikus. Küsimustiku eesmärgiks oli koguda sisendit ja mõtteid, mida ja kuidas tulevikus edasi teha, kus on kliendid oma taristuga hetkel ja ka milliseid teenuseid neil võiks vaja minna lisaks praegu kasutatavatele.

Loe lisaks

Objektsalvestuse kasutuse jälgimine iseteeninduses

Kliendid, kes on tellinud endale Objektsalvestuse teenuse, saavad nüüd jälgida oma namespace’i ja bucket’ite kasutust Riigipilve iseteenindusest. Selleks tuleb minna objektsalvestuse tellimuse detailvaatesse ning vajutada nupule “Show report”.

Loe lisaks

Arhiiv

Vaegnägijatele