Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommenteeri

Hommikukohv partneritega ByteLife Solutions OÜ ja CybExer Academy  OÜ

Tänane, 11.10,  hommik algas hommikukohviga aktiivsete Riigipilve lisateenuste partnerite ByteLife Solutions OÜ ning CybExer Academy  OÜ juures koos küberi teemast huvitatud Riigipilve tänaste ja tulevaste tellijatega.

Kohtumise „Küber meie ja klientide kogemuse läbi“ avas Riigipilve kliendihaldur Ave Aun, kes tervitas osavõtjaid ja tõi välja, et Riigipilv on  näide avaliku sektori ja erasektori koostöö vormidest, mis üha tugevnemas. Koostöö heaks näiteks on koostöö ByteLife Solutions OÜ ning CybExer Academy  OÜ, kes pakuvad aktiivselt Riigipilve kaudu aastaid logide haldust ja küberhügeenimooduleid avalikule sektorile ning on olnud nõus neid teenuseid ajas kohendama vastavalt avaliku sektori vajadustele.

Väärtuslike kogemusi jagasid Eesti Raudtee infoturbejuht Elvis Paat, SK ID Solutions juhatuse esimees Kalev Pihl ja Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse infoturbejuht Thomas Lepik. Sõna said ka partnerite  ByteLife Solutions OÜ ning CybExer Academy  OÜ esindajad, kes andsid ülevaate logide haldusest ja küberhügeeni moodilitest ning selgitasid, mis kasu sellest tellijad saavad.

Kohtumine viimane arutelu „Olukorrast riigis“ koos Rainer Saks’ga pani mõtlema oleviku ja tuleviku üle ning kuidas kasutada ära Ukraina partnerite kogemusi.

Kohtumisel osalejad olid aktiivsed küsijad ja juttu jätkus ka pärast ettekannete lõppu. Tänud esinejatele praktiliste näidete, ideede ja ettepanekute eest, mille pinnalt saame edasi kasvada!


Lisa kommentaar

Email again:
Vaegnägijatele