Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommenteeri

Riigipilve logihalduslahendus LogStack aitab kaitsta Teie andmeid rünnakute eest

8.11.2021 sai CERT-EE teate Eesti tööstusettevõtet tabanud lunavararünnakust, küberkurjategijate kontrolli all on nii server kui selle varukoopia. Ettevõte poleks ehk sellisesse olukorda sattunud, kui oleks kasutanud logide halduse teenust.

Logide halduse teenus LogStack on teenus, mis võimaldab klientidel kasutada logide kogumiseks ja töötlemiseks keskset keskkonda, mis tagab nende kõrge käideldavuse, muutumatuse ja kiire analüüsi. Logihalduslahendusega ei saa küll lunavararünnakut ära hoida või ründaja poolt krüpteeritud andmeid lahti krüpteerida, aga logihalduslahendusega saab jälile kust ja kuidas ründaja sisse sai.

Riigipilve klient saab otsustada, kas riskib andmete, varukoopiate kaotamisega või kindlustab end logihalduslahendus LogStack tellimisega.

ByteLife LogStack litsentside  ja nende toe maksumuse eest ei ole eraldi tasu, maksab  lahenduse paigaldus (esmaste logiallikate juurutamine, esmaste automaatanalüüsi reeglite / alertide loomine ning töövoo keskset dashboard-ide loomine): 4 125 eur + km (ühekordne tasu) ning igakuine haldustasu koos 6h konsultatsiooniga: 1375 eur + km, millest võib iga hetk ka loobuda ja teha ise edasi.

Täpsemalt saab teenusega tutvuda Riigipilve teenuste kataloogist Logide haldus (ByteLife)


Lisa kommentaar

Email again:
Vaegnägijatele